Volné pracovní místo  008 / Montážní dělník/ce v automotive - HPP - 2 směny - Svozová doprava z Děčína do Teplic

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 500 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • HPP + zdarma svozová doprava tam i zpět do Děčína
  • mzda až 25.300,-
  • stravenkový paušál 2.247,-
  • možnost přesčasů s příplatkem 60% o víkendu
  • přestup do kmene s náborovým příspěvkem 15.000,-
  • 25 dní dovolené

Náplň práce:

  • práce ve 2 směnném provoze RANNÍ + ODPOLEDNÍ / 8H
  • balení a montáž dílů, vyplňování polstrování, utahování matic
  • PRÁCE S VRTAČKOU a jiným nářadím

Požadujeme:

  • praxe ve výrobě výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • manuální zručnost a skvělá docházka

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku 008 / Montážní dělník/ce v automotive - HPP - 2 směny - Svozová doprava z Děčína do Teplic?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Koordinátor z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 008 / Montážní dělník/ce v automotive - HPP - 2 směny - Svozová doprava z Děčína do Teplic

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.